Ігри для справжніх чоловіків.

Ігри для чоловіків повинні дозволити сильній половині людства відчути свою силу, брутальність. Безумовно, деякі виберуть у якості розваги колесо огляду та американські гірки, а комусь цього здасться мало. У місті Кассель в центральній частині Німеччини розташувався тематичний парк, який був створений спеціально для чоловіків, більшою мірою для офісних працівників. Так, замість звичних атракціонів тут відвідувачі можуть побачити важку будівельну техніку. Парк отримав назву «чоловічий ігровий майданчик». Такі ігри для справжніх чоловіків дозволять копатися в піску бульдозером і екскаватором.

игры-для-мужчинІгри для чоловіків стоять 219 євро. Заплативши цю суму можна позбутися від офісних нарядів і попрацювати на тракторі або зробити поїздку на джипах і квадроциклах. Місце розташування парку – окраїна Касселя, де практикуються ігри для справжніх чоловіків.

Ігри для чоловіків розраховані тільки на чоловіків, які мають водійські права категорії B і досягли повноліття. Для того щоб біля кожного атракціону не утворювалася чергу, адміністрація обмежує чисельність людей одночасно прибувають на майданчику.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Хто шукає - той завжли знайде хороші бізнес ідеї для малого бізнесу.

Навіщо ломати голову над новими ідеями, коли можна запозити ті, що вже успішно збагачують інших.